Знанецька Інна Василівна

У 2010 році закінчила Дніпропетровський національний університет ім..О.Гончара за спеціальністю «Психологія», присвоєно кваліфікацію «Практичний психолог» 

У 2018 році закінчила Київський інститут Гештальту і Психодрами за спеціальністю «Гештальт-терапія, Гештальт-консультування», присвоєно кваліфікацію «Гештальт-терапевт, Гештальт-консультант» 

У 2021 році закінчила Комунальний заклад вищої освіти КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» ДОР», спеціальність «Освітні педагогічні науки», присвоєно кваліфікацію «Вчитель з корекційної освіти»

Має значний досвід роботи практичним психологом – 10 років.

Сфера наукових інтересів: психологічне консультування, психологія особистості, психологія конфлікту, особистісний розвиток школярів і студентів, психосоматика, сенсорна інтеграція, психотерапія.

Нагороди, досягнення: Почесна грамота Дніпропетровської обласної Ради 2015 рік за вагомий особистий внесок у розвиток психолого-медико-педагогічної та реабілітаційної допомоги, Грамота МОН 2015 рік м. Київ, Грамота МОН 2016 рік м. Київ, Грамота Дніпропетровської обласної Ради 2016 рік, Подяка ОНМЦ практичної психології і соціальної роботи 2016 рік за забезпечення належного психологічного і соціально-педагогічного супроводу навчально-виховного процесу в навчальних закладах міста, м. Дніпро.

 Основні дисципліни, що викладає: «Практикум з конфліктології», «Психологія лідерства»

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Має 4 публікації за останні 5 років, із них: 4 – наукові (2– тези доповідей); 2 – навчально-методичні (методичні посібники)

 

Наявність виданого підручника чи навчального посібника (включаючи електронні)

  1. Знанецька І.В. Поведінкові, інтелектуальні, емоційні і фізіологічні прояви стресу: методичний посібник (2020р)
  2. Знанецька І.В Корекція сенсорного розвитку дітей раннього віку з ООП за допомогою дидактичних ігр і вправ: методичний посібник (2020р)

 

Діяльність за спеціальністю у формі участі у професійних та/або громадських об’єднаннях:

З 2020 р. і по теперішній час –  член правління Громадської організації «Центр особистісних та соціальних трансформацій» м. Київ.

Досвід практичної роботи за спеціальністю не менше п’яти років (крім педагогічної, науково-педагогічної, наукової діяльності).

2009-2011 р Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара, практичний психолог.

2011-2021р Дніпропетровський обласний методичний ресурсний центр, практичний психолог.