Як наші Іспанію підкорили

  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Image Gallery

logo 23121З 14.07.2014 по 27.07.2014 народний ансамбль фольклорного танцю «Веселка» Академії митної служби України під незмінним керівництвом С.І. Жира перебував за запрошенням на гастролях в Іспанії.

Під час поїздки колектив «Веселки» успішно виступив на ХХХІІ Міжнародному музичному фестивалі «КАНТОНІГРОС-2014» в м. Вік (Каталонія), ставши лауреатом серед творчих колективів 25 країн світу. Крім цього, ансамбль дав благодійні концерти в м. Барселона, м. Терасса та м. Санта Еухеніна де Берга  у рамках благодійної акції «Іспанія дітям України». Кошти від цих концертів пішли на покращення умов проживання, оздоровлення та лікування українських дітей з Дніпропетровської та Вінницької областей, позбавлених батьківської опіки.

Творчість та самобутність наших танцюристів відзначило і журі фестивалю, і глядачі, які були в захваті від кожного номеру. Світлини колективу навіть з’явилися на перших шпальтах іспанської газети та у репортажі місцевого телебачення.   

Усього ансамбль «Веселка» дав в Іспанії 8 концертів, за допомогою яких завоював серця каталонців, високо підтримав патріотичний дух нашої країни та імідж митних органів на державному рівні. Виступ колективу окремо відзначив подякою Генеральний консул України в Барселоні О.В. Хрипунов.

Бажаємо колективу натхнення, вдячних глядачів, подальших творчих успіхів та нових горизонтів!

Read 1845 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Main Запрошуємо на навчання! Інноваційні та технічні спеціальності