Реєстрація на складання ЄВІ та ЄФВВ в УМСФ

  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
Шановні вступники до магістратури!
 
Відповідно листа Міністерства освіти і науки України від 30.04.2020 № 1/9-228 в Університеті митної справи та фінансів з 09:00 12 травня до 18:00 05 червня триватиме реєстрація вступників на складання єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування.
 
На виконання листа від 30.04.2020 № 1/9-228 у зв’язку із ускладненнями процедури проведення вступних іспитів, викликаних карантинними заходами, та враховуючи епідеміологічну ситуацію, що склалася в Україні, у 2020 році Університет вважає недоцільним проведення додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю.
 
Для реєстрації потрібно надіслати на електронну адресу приймальної комісії Університету umsf.magistr@gmail.com скановані копії або фотокопії:
1. заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
2. документа, що посвідчує особу;
3. облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
4. фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
5. довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (лише для осіб, які завершують навчання у поточному році у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання) та персональні дані яких не вносяться до ЄДЕБО) або документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень);
6. медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄФВВ).
 
У темі листа обов’язково треба зазначити прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).
 
У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. У разі виявлення помилки в екзаменаційному листку, вступнику необхідно звернутися до приймальної комісії протягом двох робочих днів з моменту отримання листа з приймальної комісії.
 
Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Факт видачі фіксується в журналі видачі екзаменаційних листків.
 
Екзаменаційний листок може бути надісланий засобами поштового зв’язку у разі, якщо вступником зазначено про таку необхідність в Анкеті.
 
Якщо ж вступник не має доступу до електронних ресурсів і приймальна комісія УМСФ працює з відвідувачами, зареєструватися для участі в ЄВІ/ЄФВВ можна в понеділок-п’ятницю з 10:00 до 16:00 за адресою:
узвіз Крутогірний, 8, н.к. № 3, каб. № 201;
тел. (098) 451-01-82;

 

Новини за темою:

ЄВІ/ЄВФФ: зміни в реєстрації

Read 1816 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Main