Що передбачає режим надзвичайної ситуації?

  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
Шановні абітурієнти!


25 березня в Україні будо запроваджено режим надзвичайної ситуації. Для майбутніх юристів, які навчаються в Університеті митної справи та фінансів це не просто словосполучення. Наші студенти знають, що цей режим було введено для ліквідації в державі пандемічної загрози і він покладає на громадян додаткові обов’язки: дотримуватися правил поведінки, безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях; дотримуватися карантинних заходів безпеки у побуті та повсякденній трудовій діяльності; повідомляти службі екстреної допомоги населенню про виявлення ризиків поширення коронавірусної інфекції; дотримуватися протиепідемічного режиму;дотримуватися умов обмеження руху транспортних засобів;дотримуватися режиму обмеженої роботи суб’єктів господарювання. Режим надзвичайної ситуації не містить значних обмежень прав і свобод громадян, він лише спрямований на попередження поширення коронавірусу в державі.

Режим надзвичайного стану значно жорсткіший з огляду на обмеження прав і свобод громадян. Він має особливий порядок уведення – спільне рішення Президента України та Верховної Ради України. Такий режим передбачає безліч заборон, зокрема: особливий режим в’їзду і виїзду; обмеження права громадян на свободу пересування; заборону проведення масових заходів, страйків та мирних зібрань; примусове відчуження або вилучення майна у юридичних і фізичних осіб. Однак сьогодні підстав для введення такого режиму не має.

Режим надзвичайної ситуації уведено лише на 30 діб, і ми маємо надію, що епідеміологічна ситуація, що сьогодні склалася, не завадить Вам вступити до Університету митної справи та фінансів та отримати якісну юридичну освіту.
 
Консультацію провела кафедра цивільного, господарського та екологічного права
Спеціальність «ПРАВО»
До зустрічі у приймальній комісії.
image003image002.23  
Read 158 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Main Displaying items by tag: Абітурієнту