Дякуємо партнерам за відкриття експозиції «Валюти світу»!

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
 • Image Gallery
У середині березня закінчилася підготовка експозиції «Валюти світу», яка розміщена на 3 поверхах центрального корпусу університету і розповідає про 134 валюти, що обслуговують фінансові системи різних країн. Ідея експозиції належить першому проректору Ченцову Віктору Васильовичу. Слід зазначити, що у жодному учбовому закладі та музеї Україні немає аналогічних надбань, хоча через вивчення національних грошей можливе цікаве наближення до історії та культури народів світу. Особливо це актуально у нашому університеті, де навчається багато іноземних студентів та працює багато центрів міжнародного спілкування.
Відкриття експозиції стало можливим за підтримки нашого партнера – державного банку АБ «УКРГАЗБАНК», який активно співпрацює із державними закладами освіти. Керівники та фахівці банку неодноразово приймали участь у заходах університету, спрямованих на підвищення фінансової грамотності та популяризації його стратегії. Банк дбає про екологічне майбутнє країни, здійснює потужні заходи щодо фінансування еко-проектів та поширення інформації, яка сприяє розвитку екологічної та соціальної відповідальності своїх клієнтів.
 
Щорічно УКРГАЗБАНК приймає студентів для проходження виробничої та переддипломної практики, а також надає робочі місця випускникам університету. Найбільш успішні студенти-клієнти АБ «УКРГАЗБАНК» можуть отримати матеріальне заохочення від банку за діючою програмою, розробленою для вищих навчальних закладів України. Дякуємо партнерам за співробітництво!

 

Read 49 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна