Налагоджуємо співпрацю з Південно-східним міжрегіональним територіальним управлінням АРМА

  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Image Gallery
10.03.2020 р. відбулася зустріч Орлова В.В., начальника Південно-східного міжрегіонального територіального управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) з адміністрацією Університету митної справи та фінансів (УМСФ) і студентами фінансового факультету. Зустріч було проведено в рамках роботи Центру фінансової освіти УМСФ.
Під час свого виступу перед студентами УМСФ Володимир Володимирович Орлов зазначив, що АРМА є центральним органом виконавчої влади із спеціальним статусом, який не є правоохоронним органом, але водночас, є невід`ємною частиною правоохоронної системи України. АРМА створена як аналог установ, які існують у країнах-членах ЄС. Потреба у створенні агентства з повернення активів було одним із основних критеріїв виконання Україною Плану дій з лібералізації візового режиму з ЄС та отримання Україною макрофінансової допомоги Європейського Союзу у сумі 1 млрд 800 млн євро.
 
Під час зустрічі з адміністрацією УМСФ обговорювалися напрями можливої взаємодії між Університетом та Південно-східним міжрегіональним територіальним управлінням АРМА. Було наголошено про зацікавленість сторін у розвитку подальшої співпраці, зокрема щодо поглибленої підготовки фахівців з метою сприяння працевлаштуванню у АРМА.
Read 180 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Main