Студентська модель конгреса

  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Image Gallery
21-23 лютого, 150 студентів зі всієї країни, зібрались у Києві аби на 3 дні поринути у законотворчість та відтворити модель роботи Конгресу США.
Студентки третього курсу ННІ права та міжнародно-правових відносин Університету митної справи та фінансів - Бобир Катерина та Волкова Марія увійшли до числа конгресменів.
 
При розподіленні на комітети, Бобир Катерина потрапила у комітет екології, що займався питанням використанням лісового фонду України, а Марія Волкова - в аграрний комітет, що займався питанням зі зняття мораторія на продаж землі.
 
Після офіційного відкриття Студентської Моделі Конгресу та слухань, делегати в комітетах розпочали роботу над власними законопроєктами.
 
Впродовж другого дня учасники плідно працювали у комітетах. А вже ввечері опинились у Жовтневому палаці на щорічному Балу Студентської Моделі Конгресу.
 
Третій день пройшов у Клубі Кабінету Міністрів, де зібрався Студентський Конгрес аби розглянути та проголосувати за 6 розроблених законопроєктів. На початку засідання перед делегатами виступили народні депутати — Мар'ян Заблоцький та Inna Sovsun.
 
Законопроекти, представлені комітетами у складі яких були студентки УМСФ, були прийняті більшістю голосів.
 
У числі організаторів заходу був студент 4го курсу фінансового факультету УМФС - Глушко Денис. Він є главою осередку організації УСС в Дніпрі.
 
Ще одним учасником був студент 1го курсу факультету іноваційних технологій - Козлов Євген. Він був у комітеті з питань легалізація медичного канабісу.
Read 119 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Main Перші туристичні маршрути