Урочисте вручення дипломів магістрам спеціальності «Публічне управління та адміністрування»

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
 • Image Gallery
10 лютого відбулося вручення дипломів магістрам спеціальності «Публічне управління та адміністрування» заочної форми навчання.
 
Працівники митниць, податкових органів, пенсійного фонду, Запорізької облдержадміністрації, Дніпровської та Кременчуцької міських рад, маючи неабиякий практичний досвід роботи, у своїх магістерських роботах, присвячених актуальним питанням розвитку публічного управління та місцевого самоврядування, показали свою високу кваліфікацію. 
 
Оцінювали роботи наших практиків Антонова Ольга Валеріївна, д.держ.упр., доцент, вчений секретар Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, голова державної екзаменаційної комісії, та  Трушина Людмила Іванівна, заступник начальника Межрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Дніпровській та Запорізькій областях, член комісії.  
 
Хочемо поділитися найбільш вдалими напрацюваннями випускників,  які будуть надіслані відповідним органам як пропозиції щодо вдосконалення державного регулювання та надання адміністративних послуг у регіонах.
 
Жанна Гладка у роботі «Трансформація організаційної структури органів місцевого самоврядування України в умовах децентралізації» зробила порівняльний аналіз структури органів місцевого самоврядування селищ Луганської, Хмельницької, Житомирської областей. За результатами дослідження запропоновано концептуальну модель організаційної структури органів місцевого самоврядування Обухівської об’єднаної територіальної громади, що створюється.
 
Ольга Білашенко, яка є начальником відділу природоохоронних заходів управління охорони навколишнього середовища департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради, у роботі «Інформування та комунікація як інструменти реалізації державної екологічної політики України» здійснила оцінку сучасного стану застосування інструментів комунікації та інформування на регіональному та місцевому рівнях реалізації державної екологічної політики на основі досліджень ступеня соціальної тривожності та його зв’язку зі ступенем поінформованості населення з екологічних питань у містах Дніпропетровщини, а також власного досвіду впровадження системи екологічного моніторингу та роботи з електронними зверненнями у департаменті екологічної політики Дніпровської міської ради.
 
Тетяна Кузьмук, яка є заступником начальника відділу податків і зборів з юридичних осіб Олександрівського управління у м. Запоріжжі ГУ ДПС у Запорізькій області, у роботі «Напрями удосконалення податкового контролю у контексті розбудови фіскальної системи України»  проаналізувала зарубіжний досвід організації податкового контролю щодо його можливого його застосування в Україні та запропонувала інноваційні методи оцінювання ефективності податкового контролю.
 
Вітаємо магістрів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» з довгоочікуваними дипломами та бажаємо їм успішної служби для розвитку України, використовуючи здобуті знання з публічного управління, та подальшого кар’єрного зростання.
Read 86 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна