Випуск магістрів в УМСФ: шлях в успішне життя розпочато!

  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Image Gallery
25 січня 2020 року у стінах Університету митної справи та фінансів відбувся урочистий випуск магістрів за спеціальностями:«Економіка», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа і страхування», «Менеджмент», «Комп’ютерні науки» та «Міжнародні економічні відносини».
 
Вручення дипломів супроводжувалося яскравою концертною програмою. На святі були присутні почесні гості. Крім щирих побажань та настанов на майбутнє, гості запрошували наших магістрів до себе на роботу та ділилися історіями успіху наших випускників, які вже знайшли себе у професійному житті. Свято закінчилося традиційним вальсом та підкиданням конфедераток.
 
Дорогі наші випускники, щиро вітаємо вас із успішним завершенням навчання! Бажаємо вам оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог та успіхів у всіх сферах життя! У вас розпочинається новий етап життя, а ми завжди з нетерпінням чекаємо вас у рідних стінах університету, де ви зможете поділитися перемогами та професійним досвідом, розповісти про успіхи та помилки студентам.
Read 309 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Main Displaying items by tag: Абітурієнту