Захисти дипломних робіт магістрів випускниками спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email

17-18 січня 2020 року відбулися захисти дипломних робіт магістрів спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» денної форми навчання.

Головою Державної екзаменаційної комісії була завідувач кафедри туристичного бізнесу та гостинності Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, доктор економічних наук (за спеціальністю 08.00.02 «Світове господарство та міжнародні економічні відносини»), доцент Жиленко Катерина Миколаївна.

Під час навчання у магістратурі 87% студентів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» вже розпочали свою трудову діяльність та випробували на практиці отримані знання. Навчання в магістратурі дозволило їм підвищити рівень своєї кваліфікації та розширити можливості свого подальшого кар`єрного зростання.

Для більшості магістрів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» базою проходження переддипломної практики були місця їх роботи (міжнародні компанії, вітчизняні підприємства, дипломатичні представництва, приватні структури, які здійснюють діяльність у галузі міжнародних економічних відносин, туристичні компанії, фінансово-кредитні установи тощо), що дозволило їм провести ґрунтовний аналіз та розробити реальні пропозиції у дипломних роботах. Позитивним є те, що студенти обрали свій професійний шлях відповідно до обраної спеціальності. 70% магістрів на момент отримання диплому працюють за спеціальністю«Міжнародні економічні відносини».

З 24 магістрів дипломи з відзнакою отримали 6 осіб. П’ять магістрів отримали рекомендації до аспірантури.

Одними із найбільш вдалих магістерських робіт стали розробки:

Колпіної А. Г. на тему «Розвиток зовнішньоторговельного співробітництва України з державами Близького Сходу»;

Рудь-Вольги Д. В. на тему «Розвиток зовнішньоторговельного та інвестиційного співробітництва України та Туреччини».Вітаємо магістрів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» із значною подією у їх житті та бажаємо, щоб знання і досвід, отримані під час навчання, допомогли вибрати правильний і перспективний професійний шлях та реалізувати себе як висококваліфіковані фахівці на ринку праці.

фото1

фото2

фото3

фото5

Read 373 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна Олімпіада з англійської мови для учнів 10-11-х класів