Польська премія ім. Івана Виговського для українських науковців

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
Премію ім. Івана Виговського для українських науковців засновано у 2014 році Інститутом досліджень Східної Європи Варшавського університету разом із провідними польськими закладами вищої освіти.
 
Премія ім. Івана Виговського під почесним патронатом Президента Республіки Польща має на меті відзначити заслуги громадян України у розвитку науки, культури та громадського життя, у формуванні та розвитку громадянського суспільства в Україні та побудові демократичної України - спрямованої на Європу з урахуванням кращих традицій Республіки Польща та історичних, сучасних і майбутніх відносин України з Польщею та Європою.
 
Щороку премію отримують 1 лауреат і 10 стипендіатів-науковців.
Лауреат премії в галузі гуманітарних наук отримує фінансування (2500 або 3500 злотих на місяць, в залежності від наукового ступеню) 12-місячного (з 1 жовтня по 30 вересня) перебування з метою науково-дослідницької та викладацької роботи в шести польських університетах, які відвідуються по черзі, де він може читати лекції на теми, пов’язані з історією чи новітньою історією України та регіону, польсько-українськими відносинами, а також проводити власні архівні та дослідницькі роботи.
 
Стипендіати премії отримують фінансування (2500 або 3500 злотих на місяць, в залежності від наукового ступеню) 4-місячного стажування для проведення наукових досліджень на базі 2-х польських університетів у таких галузях:соціальні науки, точні науки, економічні науки, технічні науки, аграрні науки, релігієзнавство, бібліотечна справа.
Заявки, що містять опис заслуг та досягнень кандидата - від університетів, інститутів, організацій, установ тощо або приватних осіб, а також заявки самих кандидатів (за умови підтримки університетів, інститутів, установ чи осіб, які мають довіру), будь ласка, надсилайте до Інституту дослідження Східної Європи (Studium Europy Wschodniej) до 15 лютого 2020 року на електронну адресу stypendia.studium@uw.edu.pl
 
Анкети для заповнення кандидатами в лауреати/стипендіати, детальний опис програми, склад колегії, що визначатиме переможців, список лауреатів і стипендіатів премії за попередні 6 років:
 
Довідки можна отримати тут:
навч. корпус № 1, к. 316 – Фролова Оксана Анатоліївна, 066-925-40-11
Read 302 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна Олімпіада з англійської мови для учнів 10-11-х класів