Вітаємо магістрів спеціальності «Облік і оподаткування» із успішним захистом дипломних робіт

  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Image Gallery
14-15 січня 2020 року на кафедрі обліку, аудиту, аналізу і оподаткування відбувся успішний захист дипломних робіт магістрів спеціальності 071 «Облік і оподаткування»  денної форми навчання.
 
З 25 магістрів дипломи з відзнакою отримали 4 особи, з яких 2 отримали рекомендації до аспірантури.
 
Під час навчання у магістратурі більшість студентів вже розпочали свою трудову діяльність та випробували на практиці отримані знання.
 
Позитивним є те, що студенти обрали професійний шлях відповідно до обраної спеціальності: на посадах бухгалтера вже працюють 8 осіб, аудитором – 1 особа, економістами – 2 особи, ревізором Державної податкової служби України – 1 особа, економістами у банках – 4 особи. Таким чином, 60% магістрів на момент отримання диплому вже мають робоче місце та працюють за спеціальністю.
 
16-17 січня 2020 року дипломні роботи магістра спеціальності 071 «Облік і оподаткування» захистили 19 студентів заочної форми навчання, серед яких переважна більшість – це фахівці, які вже працюють за обраною чи суміжними спеціальностями та мають практичний досвід роботи. Навчання в магістратурі дозволило їм підвищити рівень своєї кваліфікації та розширити можливості свого подальшого кар`єрного зростання.
 
Вітаємо магістрів із такою значною подією у їх житті та бажаємо, щоб знання і досвід, отримані під час навчання та написання дипломної роботи, допомогли вибрати правильний і перспективний професійний шлях та реалізувати себе як висококваліфіковані фахівці.

Read 276 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Main