Олімпіада з англійської мови Featured

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
Олімпіада з англійської мови для учнів 10-11-х класів загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів, гімназій та ліцеїв
Кафедра іноземної філології, перекладу та професійної мовної підготовки державного закладу вищої освіти Університету митної справи та фінансів, яка готує фахівців у галузі 03 Гуманітарні науки (спеціальність 035 «Філологія»), проводить олімпіаду з англійської мови для учнів 10-11-х класів загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів, гімназій та ліцеїв з метою популяризації англійської мови та залучення молоді на навчання в УМСФ.

Дата проведення олімпіади – 1 березня 2020 року

Місце проведення олімпіади – 49000, Україна, м. Дніпро, Університет митної справи та фінансів, вул. В. Вернадського 2/4, поверх 2, ауд. 222, 221, 325

Час проведення олімпіади – 10.00 – 15.00

Реєстрація учасників у день проведення олімпіади - з 9:30 до 9:55 за адресою: м. Дніпро, УМСФ, вул. В. Вернадського 2/4, 1 поверх.
Умови участі в олімпіаді
Заявки на участь в олімпіаді подавати в твердій письмовій або в електронній формі за адресою: 49000, Україна, м. Дніпро, Університет митної справи та фінансів, вул. В. Вернадського 2/4, поверх 3, ауд. 326, кафедра іноземної філології, перекладу та професійної мовної підготовки або на e-mail: umsf.in.philol.326@gmail.cominna.pysmenna.69@gmail.com або https://forms.gle/11QDRQ234gPyCvMRA
 
 
Останній термін прийому заявок – 21 лютого 2020 року
 
 
Нагороди та заохочення
Переможці олімпіади нагороджуються дипломами переможців та отримають додаткові 20 балів у конкурсному відборі для участі в програмах мобільності (обмінів студентами) з закордонними університетами – партнерами УМСФ, зокрема університетами Південної Кореї, Польщі.
Усі учасники отримують сертифікати учасників (лише особисто!). Іншим особам сертифікати не передаються і після олімпіади анулюються. Розраховуйте свій час.
Закликаємо Вас долучитися до англомовного заходу корейського фанклубу або до гри в дебати під час перевірки Ваших робіт та очікування результатів олімпіади. Участь у дебатах допоможе Вам при підготовці до ЗНО з англійської мови, тому що будуть обговорені питання, які часто включає в себе письмова частина ЗНО. Теми для дебатів представлені у гугл-формі.
 
У разі виникнення будь-яких запитань, пишіть нам на пошту: inna.pysmenna.69@gmail.com або телефонуйте: т. (056)756-05-59, 097 507-86-22 Письменна Інна Іванівна.
 
 
Бажаємо успіхів!
Read 673 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна