Налагоджуємо співпрацю з Українським інститутом національної пам’яті

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
 • Image Gallery
9 січня 2020 року ректор Університету митної справи та фінансів Дмитро Олександрович Бочаров зустрівся з начальником Південно-східного міжрегіонального відділу Управління реалізації політики національної пам’яті в регіонах Українського інституту національної пам’яті Ігорем Олександровичем Кочергіним, який відвідав наш навчальний заклад і презентував видання Інституту.
 
Під час бесіди, в якій також брали участь перший проректор УМСФ Віктор Васильович Ченцов, завідувач кафедри історії та теорії держави і права Костянтин Миколайович Колесников і доцент кафедри історії та теорії держави і права Олег Олександрович Дячок, обговорили питання майбутньої співпраці УМСФ та відділу УІНП, зокрема проведення спільних наукових досліджень та науково-комунікативних заходів. Під час ознайомлення з інфраструктурою Університету особливо зацікавила гостя з експозиція Музею митної справи, присвячена історії розвитку митної системи в Україні.
 
Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та зацікавленість студентів спеціальності «Історія та археологія» діяльністю Українського інституту національної пам’яті.
Read 106 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна