Культурно-екскурсійний тур до Європи

  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Image Gallery
Краще один раз побачити ніж сто раз почути….Саме керуючись такою істиною, студенти спеціальності 242 «Туризм»з 15 по 21 листопада 2019 року вирушили туристичним маршрутом по Європі. Метою якого було практичне ознайомлення студентів з організацією та проведенням культурно-екскурсійного туру. Наші туристи мали можливість набратися практичного досвіду за кордоном на об’єктах туристичної та культурної інфраструктури таких міст, як Берлін, Брюссель, Амстердам, Прага в рамках співробітництва з туристичною компанією «ОЛДІ ТРАВЕЛ».
 
 
Під час туристичного заходу студенти фактично мали змогу ознайомитись з розвитком закордонного сегменту туристичної справи, що дозволить їм зануритись в буденну роботу туристичного персоналу, освоїти логістику туристичних перевезень і координацію курортного дозвілля, а також підвищити рівень комунікації з туристичними групами.
 
Декілька відгуків наших студентів:
 
Крутякова Юлія, студентка гр. МТ-17-2: «Подорожі – це завжди класно, за будь-яких умов. Але особливо це вражає, коли, будучи студентом, у свої 19 ти вчора гуляв Берліном, а сьогодні напрочуд повільно, щоб не забути жодної деталі, крокуєш Амстердамом. І хочеться вірити, що пам’ять збереже найкраще, і що ти ще повернешся у ці міста».
 
Плоха Наталія, студентка гр. МТ-19-2: «Хочеться поділитися своїми враженнями від туру до Європи, який тривав з 15.11 по 21.11. 2019 року. Було доволі прохолодно, але це ніяк не зіпсувало враження. Це була моя перша в житті поїздка за кордон і це було дивовижно. Тур був насиченим – кожен день нова країна. Екскурсії були цікавими та інформативними. Готелі, в яких нас розміщували, були комфортними. Автобусні переїзди давалися тяжко, але, однозначно, воно було того варте».
Read 703 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Main Факультет інноваційних технологій провів онлайн-зустріч з абітурієнтами