Участь УМСФ у Туристичному бізнес-форумі в Запоріжжі

  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Image Gallery
21 та 22 листопада 2019 року 25 студентів та 5 викладачів нашого університету брали активну участь у великому всеукраїнському Туристичному бізнес-форумі «Дні гостинності у Запоріжжі», який зібрав кращих експертів України у всіх секторах туристичного бізнесу: туристичного супроводу та екскурсійної справи, музейної справи, готельної та ресторанної справи, транспортного та маркетингового секторів туризму, управління регіональним туристичним розвитком. Сім окремих потужних заходів проходили у чотирьох локаціях міста Запоріжжя, два з яких – школа гідів та форум рестораторів – були представлені і учасниками від УМСФ.
 
Школа гідів, організована Всеукраїнською Асоціацією гідів, проходила у стінах Туристичного інформаційного центру Запоріжжя. 17 студентів спеціальності «Туризм» під керівництвом доцентів кафедри міжнародних економічних відносин, регіональних студій та туризму Бойко З. В., Горба К. М., Горожанкіної Н. А. та Язіної В. А., протягом двох днів брали активну участь в 11 семінарах, панельних дискусіях та тренінгах, присвячених різним аспектам та новим тенденціям і технологіям організації туристичного супроводу та проведення екскурсій, що дозволило глибше проникнути у сутність свого фаху. У підсумку всі отримали офіційні Сертифікати учасника школи гідів, які кожному були урочисто вручені ректором на засіданні Вченої ради університету 25 листопада 2019 р.
 
Форум рестораторів, що проходив у приміщенні престижного запорізького ресторану-клубу «Мануфактура Розенталь», відвідали сім наших студенток першого курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» і одна студентка спеціальності «Туризм», під керівництвом професора кафедри товарознавства та готельно-ресторанної справи Лихолат О. А. «Активні» доповіді з майстер-класами кращих шеф-кухарів, гастродизайнерів та майстрів кулінарної справи дозволили усім учасниками повною мірою відчути «смак» своєї професії, а також збагатитися новими інноваційними рецептами.
 
Не можна не відзначити бездоганну роботу організаторів усіх заходів, привітне ставлення волонтерів до всіх учасників. Варто виразити подяку Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради за офіційне запрошення, а також керівництву нашого університету за наданий автобус.
 
Спеціальності галузі знань «Сфера обслуговування» в Університеті митної справи та фінансів у черговий раз підтвердили свою значущість та затребуваність.
Read 375 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Main Факультет інноваційних технологій провів онлайн-зустріч з абітурієнтами