Представники Університету підкорюють світ

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
 • Image Gallery
Останнім часом Університет митної справи та фінансів збільшив міжнародну активність. 20-28 жовтня 2019 року делегація УМСФ в особі першого проректора, проф. Ченцова Віктора Васильовича, проректора з навчальної роботи, доц. Гармаша Євгена Васильовича та начальника відділу міжнародних зв’язків Разживіна Віталія Миколайовича здійснили робочу поїздку до профільного митного закладу вищої освіти Шанхайського митного коледжу для підписання меморандуму про взаєморозуміння та активізації академічної мобільності. Окрім ознайомчого візиту представники Університету мали честь провести Лекції для іноземних студентів, які приїхали за програмою обміну На теми: «Українська Митниця на шляху до міжнародних стандартів», «Механізм залучення інвестицій для розвитку митної інфраструктури» та «Шляхи виявлення різних типів контрабанди».
 
З 4 по 7 листопада 2019 перший проректор проф. Ченцов Віктор Васильович відвідав з робочим візитом Тбіліський державний університет ім. Іване Джавахішвіллі та Посольство України в Грузії.
Основними результатами зустрічі можна визначити суспільну зацікавленість у розвитку академічної мобільності серед студентів та викладачів УМСФ та створення профільних міжнародних центрів на базі УМСФ та на базі зазначених закладів вищої освіти.
Read 177 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна Увага! НОВІ РЕКВІЗИТИ для оплати