Тиждень польської мови і культури в УМСФ

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
Щороку 11 листопада Польща відзначає національне свято – День незалежності (Narodowe Święto Niepodległości) – на честь проголошення в цей день у 1918 році незалежності держави від Росії, Німецької імперіїта Австро-Угорської імперії. Свято припадає на день завершення Першої світової війни (11 листопада 1918 року). Цього дня головою держави став маршал Польщі Юзеф Пілсудський і було сформовано перший демократичний уряд Польщі.
 
День незалежності Польщі був офіційно заснований у 1937 році. Після закінчення Другої світової війни День незалежності офіційно не відзначався до 1989 року, коли у Польщі відбулися перші демократичні вибори.
 
День незалежності – загальнодержавний вихідний день, який супроводжується підняттям прапорів, виступом президента країни, парадом в центрі Варшави.
  
До Дня незалежності Польщі українсько-польський центр Університету митної справи та фінансів проводить з 11 по 17 листопада 2019 року «Тиждень польської мови і культури». В рамках цієї події відбудуться наступні заходи:

Коли?

Де?

Захід, що відбуватиметься

11 листопада (пн) – 09.30

навч. корп. № 3, к. 403

Дискусія за результатами моніторингу преси і програм мас-медіа «Висвітлення українсько-польських відносин у медіа просторі України і Дніпропетровщини»

11 листопада (пн) – 14.30

навч. корп. № 3, к. 306

Вечір польської поезії

14 листопада (чт) – 11.30

навч. корп. № 1, к. 223

Дискусія «Роль видатних особистостей в історії українсько-польських відносин»Запрошуємо усіх охочих долучитися до заходів.

Контакти: 098-656-89-66 – керівник українського-польського центру УМСФ Фролова Оксана Анатоліївна, навч. корпус № 1, к. 316         
Read 432 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна Новини партнерів