Учнівські олімпіади 2019/2020 навчального року

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
 • Image Gallery
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.08.2019 року № 1077 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році», під організаційним супроводом Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся фінальний етап ХVII Всеукраїнського турніру юних правознавців у місті Рівне з 27 по 31 жовтня 2019 року. Турнір, який проходив на базіРівненського обласного наукового ліцею-інтернат ІІ-ІІІ ступенів.
 
Змагалася 21 команда, а це понад 150 учасників. Старшокласники з’їхалися з різних куточків України, зокрема Донецької області, Одеси, Волині, Херсону, Харкова, Житомира та інших міст. Головував у журі, д.ю.н., професор Павло Лютіков, в. о.завідуючого кафедри адміністративного та митного права Університету митної справи та фінансів.
 
Перемогу у Турнірі (дипломи І ступеня) здобули команди «Votum Viktoriam» (М. Луцьк) і «DECES» (м. Харків). Як відзнаку за прекрасну підготовку команд, їх керівники одержали подарункові календарі нашого ВИШу.
 
Павло Лютіков, користуючись чудовою нагодою, запросив талановиту молодь вступати у наш Університет. Слід відзначити, що бажання навчатися в УМСФ виявили діти з різних куточків нашої держави. Сподіваємося побачити їх серед наших майбутніх студентів!
Read 213 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна