• font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Image Gallery
З 18-20 жовтня на базі ДЮСШ № 11 проходив чемпіонат області серед юнаків та дівчат з швидких шахів та блискавичної гри до 20 років, в якому взяв участь і студент УМСФ.

Переможці офіційно отримують право представляти Дніпропетровську область на Чемпіонаті України з шахів до 20 років.

Турнір зібрав 72 шахіста, за результатами двох днів боротьби чемпіоном області до 20 років з швидких шахів став кандидат в майстри спорту України, студент групи УП18-1 (факультет економіки, бізнесу та міжнародних відносин) – Плюха Михайло, який також зайняв ІІ місце з блискавичної гри.

Також в жовтні 2019 року в м. Ташкент (Узбекистан) пройшов Чемпіонат Світу серед юніорів з самбо. Студентка фінансового факультету групи ФК19-3 Перехрест Руслана, майстер спорту України з дзюдо і самбо, завоювала титул бронзової призерки чемпіонату Світу.