Зустріч студентів спеціальності «Облік і оподаткування» зі співробітниками АТ КБ ПРИВАТБАНК

  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Image Gallery
30 жовтня 2019 р. відбулася зустріч студентів 1 курсу магістратури зі спеціальності «Облік і оподаткування» зі співробітниками АТ КБ ПРИВАТБАНК з рекрутингу, яку було організовано кафедрою банківської справи та фінансових послуг фінансового факультету університету. Фахівці банківської структури ознайомили студентів з особливостями становлення кар’єри в сфері внутрішнього аудиту в банках, з основними вимогами до кандидатів на посади внутрішніх аудиторів, серед яких особливого значення надається знанню англійської мови на рівні не нижче «intermediate», комп’ютерних технологій та методології обліку в банках.
 
Представники банку зупинилися на питаннях умов та графіку роботи, соціальної захищеності та толерантних взаємовідносинах в колективі банку.
 
Студенти спеціальності «Облік і оподаткування» взяли активну участь у вікторині, показали високий рівень знань та отримали заохочувальні призи та подарунки.
 
Майбутніх випускників УМСФ зацікавила можливість працевлаштування в сфері банківського сектору, то ж вони зареєструвалися для подальшого проходження тестувань та співбесід з керівниками і фахівцями відповідних департаментів.
 
Хочеться побажати їм успіху, наснаги та кар’єрного зростання! Щасти Вам!
Read 437 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Main