ХІIІ міжнародна наукова конференція «Історія торгівлі, податків та мита»

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
 • Image Gallery
24–25 жовтня 2019 року в Університеті митної справи та фінансів відбулася традиційна, уже тринадцята за ліком, міжнародна наукова конференція «Історія торгівлі податків та мита», яку УМСФ проводить спільно з Інститутом історії України Національної Академії Наук України. На конференцію було представлено 44 доповіді 46-ти учасників з України, Азербайджану, Білорусі, Молдови та Польщі. Захід мав міждисциплінарний характер, оскільки його учасниками стали 11 докторів наук (історичних, юридичних, економічних, наук з державного управління), 19 кандидатів наук (історичних, юридичних, економічних, педагогічних, наук з державного управління), а також 8 аспірантів, 1 здобувач, 5 дослідників без наукового ступеня та 2 студента (у співавторстві з науковими керівниками).
 
Тези доповідей опубліковані у збірнику.
 
Гості мали можливість оглянути в супроводі екскурсовода експозиції музею митної справи і відкриту місяць тому експозицію «Валюти світу».
 
«На полях» конференції, відбулися зустрічі ректора УМСФ Дмитра Олександровича Бочарова з Іриною Федорівною Кітурко, ректором Гродненського державного університету імені Янки Купали, котра була учасником наукового заходу. Керівники освітніх закладів відзначили, що наші університети мають багато спільного, і обговорили перспективи співробітництва.
Read 188 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна