Участь УМСФ у молодіжному заході "Ecopicnictorium"

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
 • Image Gallery
18 жовтня 2019 р. Університет митної справи та фінансів брав активну участь у молодіжно-учнівському заході обласної ради «Екопікнікторіум», який пройшов на території молодіжного центру «Освіторіум» і був присвячений розв'язанню екологічних проблем та розвитку екологічного туризму на Дніпропетровщині. Учасниками заходу, що мають спільні екологічні інтереси, досягнення, ідеї та мрії, були представники закладів освіти міст Дніпро, Павлоград, Камянське, Підгородне та Дніпровського, Магдалинівського, Солонянського районів, а також Криничанської, Солонянської, Слобожанської та Піщанської об’єднаних територіальних громад.
 
Численні презентації та майстер-класи, ігри та вікторини, флешмоб, «вільні» уроки англійської мови, вільна «трибуна еколога», робота скеледрому та мотузкового парку і туристичної стежки, дефіле «Екомода-2019» та інші цікаві заходи, поряд зі вступною урочисто-церемоніальною частиною, дали можливість п’ятьом нашим студенткам спеціальності «Туризм» проявити себе і в якості волонтерів, і в якості аніматорів. Староста групи МТ-17-1 Анжела Атамась, студентка групи МТ-17-2, віце-президент організації «Хваранг-УМСФ» Євгенія Товстик, студентка групи МТ-17-1 Наталія Мартиненко, студентки групи МТ-18-1 Катерина Романова та Валерія Коляда допомагали облаштовувати територію до відкриття, нарізати овочі на кухні, проводили гостей до потрібних локацій, а також брали участь у семінарах та презентаціях, де виступали учасники, які вже досягли реальних успіхів у своїх проектах по очищенню нашого міста та області. Найбільш відповідальну місію виконала Анжела Атамась – вона була ведучою вступної урочистої частини усього свята.
 
За активну участь у заході «Ecopicnictorium-2019» наші студентки були нагороджені грамотою обласної ради, яку вони урочисто отримали на засіданні ректорату нашого університету 21 жовтня 2019 р. Таким чином, туристичний напрям УМСФ почав збагачуватися новим напрямом – екологічним.
Read 322 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна