Екскурсія університетом - початок нової традиції

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
 • Image Gallery
18 липня 2019 р. відбулась ознайомча екскурсія Університетом митної справи та фінансів для абітурієнтів та їх батьків, яку проводили доцент кафедри міжнародних економічних відносин, регіональних студій та туризму К. М. Горб та студентка групи МТ-17-1 Юлія Лептюхова, в рамках екскурсійної практики студентів другого курсу спеціальності «Туризм». Близько 40 екскурсантів познайомились з короткою історією місцевості та будівель на місці головного корпусу університету, з історією становлення та розбудови самого університету, з усіма факультетами та особливостями навчання і студентського життя. Відвідали аудиторії Українсько-Болгарського та Українсько-Арабського центрів, актову залу першого корпусу, паркову зону внутрішнього двору, картинну галерею. В загальних рисах ознайомились із діяльністю профільних навчальних центрів, народного ансамблю «Веселка», студентського засобу масової інформації «CustomsTV», музею митної справи, волонтерської організації «Hwarang», з міжнародними зв’язками університету.
 
Протягом екскурсії всі учасники проявляли зацікавленість, задавали питання. Але найбільший інтерес викликали дві відвідані навчальні лабораторії: лабораторія готельно-ресторанної справи та товарознавства, яку презентувала завідувач, професор кафедри готельно-ресторанної справи та товарознавства Н. А. Білова та міжкафедральна лабораторія ННІ права та міжнародно-правових відносин, з якою ознайомила відвідувачів доцент кафедри кримінально-правових дисциплін І. В. Єфімова. Усі екскурсанти залишились задоволеними, отримали нові цікаві знання, уявлення та враження.
 
Запрошуємо інших абітурієнтів та їх батьків, а також усіх охочих на нашу наступну екскурсію університетом, яка відбудеться 25 липня об 11: 00. Запис за тел. 0676334662, 0506093706. Дякуємо, що обираєте наш університет!
Read 474 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна