Експрес-практика для студентів УМСФ

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
 • Image Gallery
17 липня 2019 року близько 70 студентів УМСФ завітали на практику до Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області.
 
Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Ольга Захарова зазначила, що органи юстиції завжди відкриті для співпраці, нових ідей, готові ділитися своїми знаннями та досвідом, допомагати молодому поколінню у професійному становленні в області права.
 
Надалі начальник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Анна Василишина розповіла про Міністерство юстиції, головні територіальні управління юстиції, зокрема, їх основні завдання та структуру. А для зручності, наочності та кращого сприйняття великого обсягу інформації, для студентів було підготовлено презентацію, яку вони також зможуть використати при підготовці звіту про проходження практики.
 
А на завершення Ольга Захарова запросила студентів на стажування до органів юстиції та приєднатися до команди Координаційної Ради молодих юристів, адже це чудова можливість закріпити теоретичні знання та отримати практичні навички.
Read 225 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна