До уваги випускників бакалаврату!

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
Оприлюднено результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування з права (ЄФВВ) для вступу до магістратури.
 
Університет шукає можливості для забезпечення усіх вступників місцем навчання і пропонує абітурієнтам, які отримали недостатню кількість балів, такі можливості:
 
1. Якщо складено ЄВІ, але не складено ЄФВВ, Ви маєте шанс вступити на спеціальності: 051 «Економіка»; 071 «Облік і оподаткування»; 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»; 073 «Менеджмент», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»; 121 «Інженерія програмного забезпечення»; 122 «Комп’ютерні науки»; 292 «Міжнародні економічні відносини», а також 262 «Правоохоронна діяльність»; 275 «Транспортні технології».
 
2. Якщо не складено ЄВІ,  Ви маєте шанс вступити на спеціальності: 262 «Правоохоронна діяльність»; 275 «Транспортні технології» (складається вступний іспит з іноземної мови).
Також у Вас є можливість навчатись у Вищий школі менеджменту у Варшаві (Wyższa Szkoła Menedżerskaw Warszawie), Респкубліка Польща. Датальніше
Read 868 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна