Тренінг з питань використання програмного забезпечення «M.E.Doc» для студентів 4 курсу напряму підготовки «Облік і аудит» та викладачів

  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Image Gallery
15-17 травня 2019 р. у межах впровадження інформаційних технологій у навчальний та науковий процеси Університету митної справи та фінансів представники ТОВ «Техноцентр Маяк» сумісно з розробником одного з найпопулярніших програмних продуктів бухгалтерської та фінансової галузей «M.E.Doc» провели тренінг-навчання для студентів 4 курсу напряму підготовки «Облік і аудит» та викладачів кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування університету.
 
Під час навчання студенти поглибили свої фінансові, бухгалтерські, аудиторські здібності, а також змоделювали реальні бізнес-процеси, які відбуваються на підприємстві! Учасники тренінгу створювали та відправляли бухгалтерську звітність, а також спробували себе в якості контрагентів, які обмінюються первинними документами.
 
За результатами тренінгу всі слухачі отримали офіційні сертифікати користувача-спеціаліста програмного забезпечення «M.E.Doc».


Read 1171 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Main Запрошуємо на навчання! Інноваційні та технічні спеціальності