День психолога в УМСФ

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
 • Image Gallery
23 квітня в Україні відзначають День психолога. За останнє сторіччя психологія пройшла дуже стрімкий шлях розвитку. Вона була офіційно визнана як наука тільки в 1879 році. Але за минулий час психологи всього світу змогли накопичити величезний багаж знань про сутність людини, про її стани та почуття, про самопізнання та соціальні ролі.
 
Поява Всеукраїнського Дня психолога цілком виправдана, оскільки в Україні психологія є однією з ключових наук. Дане свято — це привід сказати «спасибі» людям, які розділяють чужі проблеми, втрати, горе і радощі, а також допомагають іншим знаходити себе в цьому житті.
 
Студенти-психологи із творчою наснагою підготувались до святкування. Бажаючі отримали міні-консультації щодо своїх індивідуальних особливостей. Також гостям була запропонована Дошка бажань, на якій можна було записати свої мрії (сподіваємось, що вони стануть цілями і будуть реалізовані). У присутніх була можливість ознайомитись зі способами боротьби зі страхами, отримати рекомендації щодо планування та організації власного життя. 
 
На цьому креативний підхід не завершено, студенти поділились власним відео, в якому вони розповідають про переваги навчання в нашому університеті. Здавалось, що позитивними емоціями та задоволенням від правильного вибору майбутньої професії переповнено повітря УМСФ!
Read 820 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна