ІІ міжнародна конференція «Шлях до науки» об’єднує іноземних студентів Дніпра

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
 • Media
 • Image Gallery
ІІ міжнародна конференція «Шлях до науки: лінгвокультурологічна підготовка іноземних студентів»
 
11 квітня в Університеті митної справи та фінансів відбулася ІІ міжнародна науково-практична конференція студентів-іноземців та слухачів підготовчих відділень «Шлях до науки: лінгвокультурологічна підготовка іноземних студентів». Захід проводила кафедра гуманітарної, психологічної підготовки та митної ідентифікації культурних цінностей. 
 
У роботі конференції взяли участь представники з 11 країн:Марокко, Ліван, Туркменістан, Індія, Китай, Єгипет, Палестина, Алжир, Нігерія, Ангола, Кот-д’Івуар.
 
Представники цих держав – слухачі підготовчих відділень та студенти вищих навчальних закладів Дніпра: Університету митної справи та фінансів, Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», ДЗ «Дніпропетровська медична академія» та Дніпропетровської національної металургійної академії.
 
На конференції було представлено 11 доповідей. Їх тематика була найрізноманітнішою: обговорювалися правила приймання антибіотиків, захворювання, спричинені неправильним функціонуванням щитоподібної залози. Був проведений науковий аналіз природних ресурсів України, а також особливості деяких специфічних рослин Марокко. Слухачі підготовчого відділення Університету митної справи та фінансів Хеттаб Ашраф та Буждіа Анас (науковий керівник – Я. І. Петрова) підготували інформативну доповідь про культуру та туризм в Марокко. Слід зазначити, що вони вивчають українську мову лише три місяці, проте показали високий рівень володіння іноземною мовою. Студент Університету митної справи та фінансів Дергхам Бассам (науковий керівник – В. І. Луценко) виступив з науковою розвідкою про флору та фауну Лівану.
 
Іноземні студенти, окрім наукових досягнень, продемонстрували свої таланти у співі та читанні поезії. Пісні виконували Сгубі Асма, Мохаммед Мохтарі, Мехді Ель Харда, Мухамед Амрані Ханші (ДЗ «ДМА»), Ян Цзюньцзе (Металургійна академія). Справжньою родзинкою конференції стали виступи колоритного дуету у складі Ірини Гордієнко («Дніпровська політехніка») та Дергхама Бассама (УМСФ). Вони неперевершено виконали пісні «Червона рута» та «Одна калина».
 
Поезія у виконанні іноземців не залишила байдужим жодного глядача та продемонструвала їх рівень володіння мовою. Вірш Ліни Костенко «Пінг-понг» прочитала Ясмін Лашехаб (ДЗ «ДМА»), Сіка Акоші Янн Емануель (УМСФ) декламував вірш «Ти знаєш, що ти людина» Василя Симоненка. Поезію російською мовою читали Ян Цзюньцзе та Кассімі Асмае (Металургійна академія).
 
Міжнародна конференція не тільки об’єднала іноземців з різних вищих навчальних закладів нашого міста, але й показала, що студенти цікавляться як професійними дисциплінами, так і обізнані в різних галузях науки та культури.
Read 410 times

Media

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна Студент року-2019