ІІІ Інтернаціональний фестиваль «Дружба без кордонів»

  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Image Gallery
24 травня 2018 року в Університеті митної справи та фінансів відбувся ІІІ інтернаціональний фестиваль «Дружба без кордонів», у якому взяли участь іноземні студенти вишів Дніпра та представники національних спільнот. Фестиваль покликаний допомогти формуванню міжетнічної толерантності та взаємозбагаченню національних культур студентів, а також збереженню традицій національної культури в максимально широкому спектрі жанрів самодіяльної аматорського мистецтва.
 
Фестиваль розпочався урочистим парадом на внутрішньому подвір’ї Університету студентів 30 країн (Ангола, Бразилія, Гвінея, Єгипет, Зімбабве, Ізраїль, Індія, Китай та інші). Учасників фестивалю привітали заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко, Почесний Консул Бразилії в м. Дніпро Олег Василенко та Почесний Консул Кот-Д’Івуару Олексій Виселко.
 
У святковій концертній програмі іноземні студенти представляли свою культуру: національними піснями, танцями народів світу, декламували вірші. Іноземні студенти нашого Університету за Єгипту, Палестини, Марокко, Лівану, Лівії, Нігерії також взяли участь у параді. А слухачі підготовчого відділення з Лівану Бассам Дергхам та Альфарес Мохаммад презентували пісні під час концерту
Мерія Дніпра підготувала для колективів вищих навчальних закладів та громад подяки за участь в III міському фестивалі «Дружба без кордонів» і внесок в міжкультурний діалог та святковий торт для всіх учасників з прапорами їх країн.
Read 1097 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Main Displaying items by tag: Абітурієнту