Несподіваний подарунок жінкам до Міжнародного жіночого дня

  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Image Gallery
7 березня відбувся святковий концерт до Міжнародного жіночого дня. Виконуючий обов’язки ректора Гармаш Є.В. не лише привітав жінок зі святом, а й вручив почесні грамоти жіночій половині УМСФ за високі досягнення у професійній діяльності та відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків.
На адресу жінок надійшло багато приємних, теплих вітань та побажань. Родзинкою святкового концерту стало його виконання тільки чоловічою половиною нашого вишу.
 
Порадували жінок своїми творчими виступами, зокрема, професор кафедри кримінально-правових дисциплін В.М. Тертишник, завідувач кафедри теорії та історії держави і права Д.О. Бочаров, декан технічного факультету Б.І. Мороз, провідний фахівець відділу соціально-гуманітарної роботи Р.В. Рікус, співробітник університету, відомий волонтер м. Дніпро - І.В. Українцев та студенти університету. Також несподіванкою став виступ запрошеного дуету «Soul».

 

Справжня весна в цей день вирувала в серцях жінок, радість і позитивні емоції залишились у спогадах про цей концерт. Дякуємо нашим улюбленим чоловікам!
Read 2058 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Main Перші туристичні маршрути