Усі вакансії України на єдиному порталі для студентів та випускників УМСФ

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
Університет розпочав співпрацю з онлайн-ресурсом Neuvoo.com.ua  для ефективного пошуку нашими студентами стажувань під час навчання та роботи після його закінчення.

Унікальність ресурсу полягає в тому, що він безкоштовно збирає вакансії з сайтів пошуку роботи, рекрутингових агентств і бірж праці, в якій країні б вони не знаходились,а тому Neuvoo- це не черговий сайт з базою вакансій, на відміну від всіх інших він індексує і збирає на одному порталі 100% вакансій країни і надає до цієї бази безкоштовний доступ фахівцям, випускникам навчальних закладів та всім,  хто шукає роботу.

Сервіс працює в 64 країнах світу, тому наші студенти з його допомогою можуть також знайти закордонні стажування. В Україні налічує понад 500 000 вакансій і ця цифра з кожним днем зростає. Він збирає всі пропозиції від роботодавців, які доступні в інтернеті, тому схожий  з Google, але він - для вакансій.

Нагадуємо, що за детальною інформацією щодо можливостей працевлаштування Ви можете звернутися до нашого відділу сприяння працевлаштування студентів.
Read 1681 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна