ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО ПРОГРАМИ ОБМІНУ СТУДЕНТАМИ З KOREA UNIVERSITY OF TECHNOLOGY & EDUCATION!

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email

Університет з TOP-10 технологічних ВНЗ Південної Кореї та перший у рейтингу роботодавців пропонує УМСФ співробітництво за програмами обміну студентами.

Саме такі результати участі в міжнародній програмі «2016 Korean Government Invitation Program for Students from Partner Countries» нашого студента Зубкова Євгена (технічний факультет, гр. Т12-2). Його відповідальність, активна участь підтвердили прагнення та більш ніж активну роботу співробітників нашого Університету в аспекті розбудови співробітництва з Південною Кореєю. І от: очікувана пропозиція!


Як відомо, в Університеті цього року проходили курси корейської мови, які відвідували студенти не лише нашого навчального закладу, а й інших університетів. Це стало можливим завдяки підписанню Угоди про співробітництво між Університетом митної справи та фінансів і Дніпропетровською школою корейської мови №1, яка акредитована Посольством Республіки Корея в Україні. Акцентом на курсах було не лише вивчення мови, а й ознайомлення з культурою, наприклад, зацікавленість студентів викликав тиждень корейського кіно, а також традиційні ігри й одяг.
Наполегливість студентів у пізнанні мови була заохочена Посольством, і як результат, одну з двох стипендій, які були виділені студентам України для участі у найперспективнішій урядовій програмі Республіки Корея, виборов студент нашого Університету Зубков Євген.
Університет пишається тим, що серед тридцяти учасників програми зі всього світу організатори програми відмітили саме нашого студента, і завдяки активності Євгена Корейським університетом технологій та освіти (Korea University of Technology & Education) нашому Університету була запропонована співпраця за програмами обміну студентами. Цей Університет входить до TOP-10 технологічних ВНЗ Південної Кореї і посідає перше місце в рейтингу роботодавців, а фірма SAMSUNG у співпраці з Університетом розбудувала KOREATECH SAMSUNG Electronics Advanced Technology Education Center. Читайте більше на http://www.koreatech.ac.kr/eng.do
Наш Університет дає можливість своїм студентам вже з цього року вивчати корейську мову як іноземну і вводить її в навчальні програми. Ви можете обрати мову за бажанням!

 

Завідувач кафедри іноземних мов
та професійної підготовки,
д.пед.н.,
Павленко О. О
Read 1504 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна