Безкоштовна сертифікація УАСБА для випускників

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
У вересні 2016 року на базі Університету митної справи та фінансів Українською асоціацією сертифікованих бухгалтерів і аудиторів (УАСБА) та Освітнім центром «Елькон» планується  запуск пілотного проекту «Онлайн-тестування на отримання сертифікату BasicLevel». Проект спрямований, в першу чергу, на випускників ВНЗ та фахівців-початківців: бухгалтерів, економістів, фінансистів, аудиторів.

Можливість онлайн-перевірки та сертифікат BasicLevel - це спроба роботодавців змінити ситуацію з низькою якістю знань у молодих фахівців, які тільки починають будувати свою кар'єру. Унікальність цієї ініціативи для України в тому, що вперше саме роботодавці кажуть ринку праці, які знання вони хочуть бачити у здобувачів.

Молоді фахівці  можуть отримати конкурентну перевагу на ринку праці, перевіривши, підтвердивши і отримавши зворотний зв'язок про якість своєї освіти від реальних учасників ринку - тих людей, які особисто або через HR- менеджерів наймають співробітників на їх першу роботу.

Для молодого фахівця необхідно пройти лише 4 кроки:

1. Перевірити свої знання онлайн в демо-режимі на сайті УАСБА. Це робиться, щоб здобувач попередньо для себе зрозумів, чи зможе він пройти реальне тестування.

2. Зареєструватися на офлайн-тестування.

3. Після отримання запрошення прийти в призначену комп'ютерну аудиторію і через Інтернет, але під наглядом спостерігачів УАСБА, успішно здати тестування.

4. Безкоштовно отримати паперовий сертифікат про проходження тестування та запис на сайті УАСБА із зазначенням ПІБ.

Від молодих фахівців потрібно тільки бажання будувати кар'єру і розвиватися, сам онлайн-сервіс абсолютно безкоштовний і є благодійним проектомУАСБА.

Детальну  інформацію про проект можна прочитати на:  http://www.imena.ua/blog/basiclevel-talks/
Read 1233 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна Displaying items by tag: Закордон