У Генеральному Консульстві Республіки Польща у Харкові відкрилася виставка члена Національної спілки художників України, директора Українсько-Польського центру УМСФ Сизоненко Ірини «CAMERA OBSKURA: To,własznie, Polska».

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
 • Image Gallery
10 червня 2016року у Генеральному Консульстві Республіки Польща у Харкові відкрилася виставка члена Національної спілки художників України, директора Українсько-Польського центру УМСФ Сизоненко Ірини «CAMERAOBSKURA: To,własznie, Polska».Основна тематика виставлених робіт- це сакральна і міська архітектура старовинних середньовічних міст Польщі, які автор потрактовує як особисте занурення у таємничу атмосферу пам’яток архітектури і стану духа - «Місто- це скоріше, стан духу » (за визначенням соціолога Роберта Парка).

Виставка відбулась по запрошенню і за підтримки Генерального Консула Республіки Польща у Харкові Януша Яблонського.У своїй промові Генеральний Консул відмітив, що «культура не має кордонів і завжди сприяє укріпленню дружби між нашими народами».

Меценатами авторського проекту також виступили IDEABANK (польський банк в Україні), Університет митної справи та фінансів.Завдяки підтримці IDEABANK, до виставки був надрукований каталог. Відкриття виставки і презентація каталогу пройшли у теплій, щирій обстановці. На відкритті були присутні співробітники Генерального Консульства РП у Харкові, представники міської влади м.Харкова, культурної спільноти, представники місії ОБСЄ і Національного харківського університету ім.В.Н.Каразіна.Подію висвітлювали журналістиОТБ (Харківська філія Національної телекомпанії України) Усвоїй промові представник Університету митної справи та фінансів проректор з навчальної роботи Гармаш Є.В. відмітив, що керівництво університету розглядає цю подію, як важливу міжнародну і культурну акцію, яка присвячена 20-річчю нашого навчального закладу, для якого розвиток міжнародних відносин є одним з головних пріоритетів. Також, від імені керівництва Університету митної справи та фінансів, висловлена подяка Генеральному Консульству Республіки Польща у Харкові за плідну співрацю впродовж багатьох років та значний внесок у підвищення міжнародного авторитету та іміджу Університету митної справи та фінансів у відносинах з поважними міжнародними партнерами.


Read 662 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна Долучаємо до викладання практиків! Зустріч з представником сфери бізнесу