Університет митної справи та фінансів посів друге місце у щорічному студентському фестивалі народів світу

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
 • Image Gallery

В четвер, другого червня на території літнього театру парку Шевченка відбувся щорічний студентський фестиваль народів світу. Боротьба за першість йшла серед 13 вишів Дніпропетровщини. Кожний ВНЗ представляв певну країну. На фестивалі були представлені такі країни як: Іспанія, Греція, Фінляндія, Німеччина. Наш університет представляв Україну, тому і відкривав фестиваль.

Оцінка вишів розбивалася на дві частини. Спочатку журі оцінювало презентацію національної кухні країни, де наші студенти презентували по-українськи багатий стіл з національними стравами. Головною стравою, що вразила суддів, звісно, був український борщ. Після оцінки всіх столів кожен з відвідувачів міг безкоштовно насолодитися особливостями національних страв, і вже до початку концертної програми столи були пустими, а глядачі ситими.

Концертну програму відкривала Україна, де наші студенти задали високий рівень, отримали сильну підтримку залу та високий відгук у журі. Глядачі гідно оцінили майстерність нашого студентського театру, ансамблю народного танцю «Веселка» та наших вокалістів. За результатом фестивалю, Університет митної справи та фінансів посів друге місце, поступившись Придніпровському електробудівному технікуму, який представляв Великобританію. Щиро вітаємо наших переможців, що підтвердили статус найкращого за творчістю університету Дніпропетровська.

Read 1352 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна Наше місто!