Нагороди знайшли своїх переможців

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email

Вже традиційно кожного понеділка під час ректорату відбувається привітання студентів Університету, які здобули творчі та спортивні перемоги різних рівнів. Цього тижня керівництво Університету вітало:

- Зуєву Катерину Олегівну (Т12-2) за високі результати у 2 турі Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності Транспортні системи у складі команди УМСФ;

- Дунду Людмилу Валеріївну (Т12-1) за здобуття 3 місця у 2 турі Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності “Транспортні системи”;

- Трофімова Олександра Володимировича за значний вклад у виховання і навчання студентів, якісну підготовку до олімпіади зі спеціальності “Транспортні системи”

 

Також сьогодні привітали призерів і фіналістівміського конкурсу на кращунауково-практичнурозробку «ІнтелектТворчістьУспіх».

у номінації «Інвестиційні проекти»:

Дунду Людмилу Валеріївну, студента факультету інформаційних і транспортних систем та технологій, гр. Т12-1, яка посіла І місце.

у номінації «Економіка та банківські інновації»:

- Синюк Аліну Олександрівну, студента факультету економіки та менеджменту, гр. ЕФ12-1, яка посіла І місце;
Немченка Артема Миколайовича, студента економічного факультету, гр. ЕП12-2, та Задорожну Віру Валеріївну, студента фінансового факультету, гр. ФК12-3, які посіли ІІ місце;
Селезньову Юлію Олегівну, студента фінансового факультету гр. ФК12-4, яка посіла ІІІ місце.

у номінації «Економіка та фінанси»:

Немченко Альбіну Миколаївну, студента економічного факультету гр. ЕП-11, та Біленко Юлію Русланівну, студента економічного факультету, гр. ЕП-12-1з, які посіли І місце.

у номінації «Соціально значимі проекти»:

Брижатюк Альону ОлександрівнуКуваріну Юлію Олександрівну, студентів факультету інформаційних і транспортних систем та технологій, гр. Т13-1, та Шаляпіну Альону Сергіївну, студентів економічного факультету, гр. УП12-1, які нагороджені грамотами за творчий підхід до розкриття теми та активну участь у конкурсі.
Read 910 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна