Виставка "Освіта в Канаді 2016"

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
   З метою ознайомлення української молоді їз освітніми можливостями Канади та пошуку шляхів налагодження та розширення партнерства між українськими та канадськими навчальними закладами, Посольство Канади в Україні організовує та проводить виставку "Освіта в Канаді 2016" у двох містах: у Львові - 20 лютого 2016 року та у Києві 21 лютого 2016 року. Основним інформаційним та організаційним партнером виступає організація "Studentland".

  Серед учасників виставки – представники кращих канадських університетів, коледжів, мовних інститутів, якість програм яких, визнана Урядом Канади.

  Під час роботи виставки відвідувачі матимуть змогу поспілкуватися з представниками канадських навчальних закладів та отримати актуальну інформацію щодо умов вступу, навчання та проживання у Канаді. Разом з основними програмами вищої та післядипломної освіти на виставці будуть презентовані підготовчі програми (Foundation, Pathway тощо), курси вивчення іноземних мов, програми підготовки до міжнародних іспитів, канікулярні програми для школярів, шкільні програми тощо.

  Зареєстровані відвідувачі матимуть ексклюзивну нагоду прослухати семінар від представника Візового відділу Посольства Канади в Україні. Також під час роботи виставки пройде відеосемінар «Освітні можливості Канади».

  Для участі у виставці "Освіта в Канаді 2016", яка є безкоштовною, необхідно зареєструватись на сайті: www.fair.educanada.com.ua
Read 888 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна