Фонд Віктора Пінчука розпочинає сьомий конкурсний відбір заявок на участь у програмі “Всесвітні студії”

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
1 лютого 2016 року Фонд Віктора Пінчука розпочав сьомий конкурсний відбір потенційних кандидатів на участь у програмі «Всесвітні студії», яка дає можливість талановитим молодим українським фахівцям отримати гранти на навчання на магістерських програмах у топ-200 університетах світу за рейтингами QS та The Times Higher Education.

Програма «Всесвітні студії» є однією з програм Фонду, через яку він продовжує втілювати свою більш ніж десятирічну стратегічну інвестицію, спрямовану на формування нового покоління лідерів України.

У першу чергу цього року будуть підтримані заявки тих, хто планує навчання в наступних  галузях:  публічне право, державне управління і в інших галузях, але потенційні кандидати матимуть представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.

Прийом документів та online-реєстрація триватиме за посиланням http://worldwidestudies.org/ua/page/about/ до 15 травня 2016 року.

 Детальну інформацію про умови участі у конкурсі, необхідні документи та рекомендації щодо вибору магістерських програм та країн навчання, а також загальні відомості про особливості освіти в цих країнах можна дізнатись на сайті програми «Всесвітні студії»: worldwidestudies.org


Read 996 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна Розклад занять на 1 семестр 2018/2019 н.р. (ОНОВЛЕНО)