Шановні колеги!

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
Міжнародна Академія Науки та Вищої освіти (МАНВО; Великобританія) запрошує Вас взяти участь у масштабному міжнародному науково-аналітичному проекті, який дає можливість не тільки опублікувати свої дослідження в британському збірнику наукових робіт або в періодичному виданні GISAP, але й здобути відомість в міжнародній науковій спільноті шляхом участі в національних та міжнародних першостях з наукової аналітики.

Успішна участь в науково-аналітичних турнірах підвищить Ваш міжнародний рейтинг цитованості, принесе Вам престижні титули, наукові звання, дипломи, грошові призи та міжнародні наукові ступені, а також перспективи здійснення науково-педагогічної діяльності в найбільш розвинених країнах світу. Збірники наукових праць проекту GISAP доступні в бібліотеках Об'єднаного Королівства (Бодліанська бібліотека Оксфорду,Бібліотека Кембриджського університету,Національна бібліотека Шотландії,Національна бібліотека Уельса,Бібліотека Трініті-коледжу в Університеті Дубліна).

Детальна інформація за лінком: http://gisap.eu/?from=email

 

2. Стипендії на навчання в College of Europe


The College of Europe – незалежний заклад післядипломної освіти з європейських студій – пропонує стипендії на 2016-2017 академічний рік. Серед спеціалізацій – політологія, право, міжнародні відносини, економіка, дипломатія. Навчальна програма є однорічною, по завершенні якої студенти отримують ступінь магістра. Навчання проходить у двох кампусах – Брюгге (Бельгія) та Натолін (Польща).

Стипендія покриває витрати на навчання, житло, харчування і транспорт. В загальному близько 70% студентів отримають повні або часткові стипендії.

До участі запрошуються випускники з країн Європейського сусідства.

Документи, які повинен надіслати аплікант:
– CV в форматі Europass;
– копію університетського диплому та транскрипт;
– інформацію про професійний досвід;
– мотиваційний лист;
– імена та e-mail двох університетських професорів.

Аплікаційна форма за посиланням https://goo.gl/MSQRI4

Контакти: info.admissions@coleurope.eu

Детальна інформація за посиланням https://goo.gl/yZFmQB

3. Гранти та стипендії Канадського інституту українських досліджень (Альберта, Канада)

Первинна мета Канадського інституту українських досліджень - заохочувати, розвивати та підтримувати українські дослідження в Канаді та світі. Це здійснюється, зокрема, шляхом навчання кандидатів та докторів наук, студентів останнього курсу, а також науковців з метою надання їм допомоги у дослідженнях, які матимуть результатом публікацію або поширення результатів в інших формах.

Інформацію про пропоновані гранти можна отримати на веб-сайті Канадського інституту українських досліджень – https://uofa.ualberta.ca/arts/research/canadian-institute-ukrainian-studies

Дедлайн – 1 березня 2016 р.


Read 1488 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна