Школа польської мови

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
 • Image Gallery
9-16 січня 2016 року відбулась Школа польської мови, яка була організована Національною гімназією ім. Йозефа Діетла (м.Криниця- Здруй, Республіка Польща) і Українсько-Польським Центром Університету митної справи та фінансів (Дніпропетровськ, Україна).
Лекції з польської мови і культури проводила Директор Національної гімназії  пані Агата Кроль-Мірек. Всі студенти по закінченню навчального курсу отримали сертифікати. Але окрім навчання студенти УМСФ мали змогу мандрувати по прекрасній Криниці, горі Парковій, відвідувати музеї і концерти. Недарма Криницю називають культурною зимовою столицею Польщі.

Пані Директор Національної гімназії організувала безкоштовну екскурсію на гору Яворжину-Криницьку на гондолах. Керівником групи студентів УМСФ , директором Українсько-Польського Центру Сизоненко І.Г., також була організована екскурсія в м. Новий Сонч, проведена цікава екскурсія по видатним історико-архітектурним пам’яткам польських міст, природному заповіднику. Силами студентів Університету був підготовлений український вечір поезії і пісні для наших польських друзів, який пройшов на затишній і комфортній віллі «Анжела». Наступна Школа польської мови відбудеться  з 1 по 10 травня 2016 року. Сердечно запрошуємо наших студентів взяти участь і покращати знання як польської мови так і історії, культури сусідньої дружньої країни - Республіки Польща!
Read 1281 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна