Оновлено! Одеська митниця оголошує конкурс на заміщення 130 вакантних посад

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
15 січня 2016 року оголошено конкурс на заміщення 130 вакантних посад у Одеській митниці ДФС у рамках проекту «Відкритий митний простір ».

Прийом документів, іспит (тестування) та відбір кандидатів на заміщення зазначених вакантних посад буде проводитись Конкурсною комісією Одеської митниці ДФС за адресою: м. Одеса, вул. Гайдара, 21-а
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом персоналу Одеської митниці ДФС за тел.:(048)734-28-06.
Документи   будуть прийматися протягом 30 календарних днів з дня розміщення оголошення про проведення конкурсу.
Детальніша інформація на веб-сайті територіальних органів ДФС в Одеській області офіційного веб-порталу ДФС (od.sfs.gov.ua) та на сторінці Відкритого митного простору у Facebook

До уваги студентів та випускників Університету митної справи та фінансів!

Документи для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад Одеської митниці ДФС студенти та випускники Університету можуть подати у відділі кадрової роботи Університету митної справи та фінансів до 01.02.2016 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Дзержинського 2-4, каб. 216. Звертатися до Костіної Лілії Ігорівни.
 Точна дата попередньої співбесіди з представниками Одеської митниці для студентів та випускників Університету буде повідомлена 1 лютого 2016. Встигніть надіслати свої резюме на адресу: denysova.work@gmail.com або vacancy.customs@gmail.com.

Слідкуйте за оновленням новин!
Read 4498 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна