Стипендії паризького університету сорбонна для найкращих міжнародних кандидатів

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
Галузі спеціалізації – усі: гуманітарні, суспільні, науки про життя та здоров’я, точні та технічні науки.

COFUND INSPIRE 2016 – Паризький Університет Сорбонна запропонує 30 вигідних контракти на навчання кандидатів наук для претендентів з усього світу у 2016 році в рамках програми «міждисциплінарність і передовий досвід підготовки до докторського ступеня для міжнародних дослідників в Парижі (INSPIRE)». Стипендії спільно фінансується Європейським Союзом в рамках програми «Horizon +2020 (H2020)», фондом «Marie Skłodowska-Curie Action, COFUND» та інвестиціями французького Уряд в рамках програми майбутнього.
Маючи в складі більш ніж 10000 професорів та дослідників з восьми вищих навчальних закладів (Université Sorbonne Nouvelle – Paris 3, Université Paris Descartes, Université Paris Diderot, Université Paris 13, EHESP, INALCO, IPGP, Sciences Po) та п’яти науково-дослідних інститутів (CNRS, INED, INRIA, INSERM та IRD), Університет Сорбонна забезпечує сприятливе для досліджень університетське середовище.
Щороку, приблизно 1100, з більш ніж 6000 докторантів захищають свої кандидатські дисертації, що відповідає приблизно 10% від річної докторської когорти у Франції.
Стипендії будуть присвоюватись в рамках суворого процесу відбору на основі вже здобутих наукових досягнень. Детальний опис стипендій COFUND, включаючи інформацію про компенсації та особливі переваги (наприклад, доступ до курсів з розвитку кар'єри, житла за пільговими ставками і т.д.) можна отримати на веб-сайті: www.uspc.fr/inspire

Критерії для учасників:
Академічний критерій. Молоді дослідники повинні отримати ступінь магістра або еквівалентний диплом до 30 вересня 2016 року.
Міжнародний критерій. Претенденти повинні дотримуватись правил ЄС щодо мобільності, а саме: заявники не повинні мати місце свого постійного проживання або основного виду діяльності (робота, навчання тощо) у Франції більш ніж 12 місяців протягом трьох років, які безпосередньо передують крайньому терміну подачі заявок (15 січня 2016 року). Обов'язкова державна служба в країні, та / або короткі тури, такі як свята у Франції, не будуть прийняті до уваги.
Критерій подачі документів. Всі необхідні дані та документи повинні бути представлені через веб-портал англійською або французькою мовою до 15 січня 2016. Заявки не розглядатимуться після цієї дати.
Критерій наукової теми. Пропонований дослідницький проект повинен бути підтриманий приймаючою дослідницькою групою Університету Сорбонна та не повинен бути виключений із фінансування ЄС з огляду етичних питань.
Портал подачі заявок відкриється 1 грудня 2015 року – усі необхідні документи необхідно буде завантажити у форматі PDF англійською або французькою мовами до 15 січня 2016 р.
Детальна інформація на сайті: www.uspc.fr/inspire
Read 1466 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна