Стипендіальна Програма AMSTERDAM EXCELLENCE

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
Престижна нова стипендіальна программа спрямована виключно на талановитих студентів, які навчаються на магістратурі за межами Європи.
The Amsterdam Excellence Scholarship (AES) загалом становить € 25,000 і покриває собою навчання, а також проживання протягом одного навчального року в Університеті Амстердаму. Існує також можливість продовження програми на наступний рік, вже у якості дворічної магістерської програми. Щорічно Університет вручає до 15 відповідних ґрантів.
Хто може брати участь?
Студенти-випускники будь-якого напрямку навчання, які є найкращими у своїй спеціальності (в межах 10% від загальної кількості студентів). Відбір кандидатів здійснюється на основі академічної переваги, амбіцій і актуальності обраної магістерської програми для подальшої професії студента.
Стипендіати стають частиною вже обраної спільноти і беруть участь, наприклад, у поза навчальних заходах, розроблених спеціально для них.
Кінцевий термін подачі заяв – 15 січня 2016 р.
Детальна інформація та анкети на сайті: http://student.uva.nl/en/az/content/grants-scholarships-and-loans/amsterdam-excellence-scholarship/amsterdam-excellence-scholarship.html
Read 1182 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна Олімпіада з англійської мови