«Amsu guitar fest−2015» «Гітара заради миру»

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
 • Image Gallery
22 жовтня в стінах Університету відбувся Другий фестиваль гітарної музики «AMSU GUITAR FEST−2015» «ГІТАРА ЗАРАДИ МИРУ», що вже запам’ятався студентам своїм драйвом і об’єднав під своїм крилом талановитих виконавців та поціновувачів гарної музики. У центрі уваги вечора, як і минулого року, опинилась її Величність Гітара – символ гармонії, чуттєвості і краси людської душі. Як і завжди, виконані учасниками пісні нікого не залишили байдужими.

За вже сформованою традицією розпочали фестиваль з виконання Гімну фестивалю – кавера на легендарний хіт Віктора Цоя «Група крові», знову нагадавши присутнім про основну мету заходу – згуртування навколо мистецтва проти війни. Цього року до участі у фестивалі долучились не тільки минулорічні учасники-студенти Університету, вже відомі публіці своєю неповторною артистичністю − Катерина Філь (П14-4), гурт «FLIRT», у дещо зміненому складі колектив «BLINKINGSTARS» та гурт «IN PLACE», що зайняв ІІ місце на Фестивалі 2014-го року, ще маючи назву «Жовтневі зорі», − а і новачки, зокрема студенти і учні інших навчальних закладів. Так, у категорії «класична гітара» дебютували конкурсанти − Євген Климович (студент ДТЗЕ ім. Є. Патона) та Ярослав Бай (учень 11-Б класу ДЛІТа), авторську пісню виконала студентка УМСФ Діана Соломаха (П15-3), а наймилішою виконавицею за одностайною думкою журі виявилась Яна Жаура (студентка Дніпропетровського університету економіки і права ім. Альфреда Нобеля).

До речі, про журі. Оцінювати виконання учасниками номерів довірили не аби кому, а лише талановитим музикантам, які і самі знають ціну гарному виступу. Головувати судейською колегією було надано честь Владу Фокіну – музиканту і композитору, в минулому − випускнику юридичного факультету Академії митної справи України. Підтримати фестиваль завітали минулорічні судді – учасник групи «Chere-Tea» Євген Бутін та Олексій Мисов; вперше членом журі став Денис Василюк – гітарист і вокаліст гурту «VETKA», а приємним сюрпризом для учасників і глядачів стала поява серед суддів переможця Першого фестивалю, гітариста групи «ЯкТак» Максима Лохманова, який як ніхто може зрозуміти почуття конкурсантів, адже і сам вже одного разу побував на їх місці.

У програмі концерту опинились найрізноманітніші пісні усіх жанрів − від класичних творів до рок-хітів, від енергійних каверів до ніжних авторських пісень. Безперечно, найенергійнішим став виступ дуету «FLIRT» з піснею «The Big Bang», що зарядив аудиторію невгамовним драйвом. Високий клас продемонстрували усі виконавці, а з-поміж інших також можна виокремити виконання гуртом «INPLACE» (Ольга Візір (П14-2) – вокал, Владислав Тютюник (П13-1) та Ярослав Павленко (П13-1) – гітара) пісні «Арестуйте с поличным», написаної на вірші Ангеліни Касади (М14-1), яка цього вечора виступила також у ролі ведучої заходу (разом з Костянтином Оленіним (П11−1). Синтез мистецтв продемонструвала своїм пластичним етюдом неперевершена Анастасія Шадріна (П13-2).

За результатами суддівського голосування перше місце здобув дует «FLIRT» (Роман Грибов – гітара,Влада Кондаурова– вокал), друге місце – автор-виконавиця Діана Соломаха, третє місце вибороло тріо «BLINKINGSTARS» (Олександр Бірюк (К14-2) − гітара, Роман Андрієць (К14-2), Афсана Мехтієва (К14-2) − вокал). Бурхливими оплесками привітали переможців глядачі, а головний спонсор фестивалю – громадська організація «Громадська сила» − подарував їм квитки на концерт відомої української групи «5’nizza». Усім учасникам фестивалю було вручено дипломи і грамоти, в яких судді підкреслили найяскравіші моменти кожного виступу. Приз глядацьких симпатій також отримав дует «FLIRT», що вдруге підкреслило, що цього вечора їм вдалось зачарувати публіку своїм неповторним шармом і достукатись до кожного серця в залі.

Слова подяки до організаторів і учасників лунали звідусіль, почесне слово мав перший проректор УМСФ Віктор Васильович Ченцов та зав. кафедри культурології та митної ідентифікації культурних цінностей Ольга Леонідівна Калашникова, які вже вдруге стали гостями фестивалю. На завершення вечора усі конкурсанти об’єднались, щоб заспівати фінальну пісню, яка останньою нотою лягла в композицію єдності і тепла, що їх залишив по собі у пам’яті концерт.

Благодійним актом Фестивалю стала лотерея, розіграна серед глядачів. Кошти, виручені за її проведення − 550 грн. – будуть віддані на лікування пораненим у зоні АТО.

Другий фестиваль гітарної музики підготував Арт-Клуб «AMSU» (сценарист і режисер − Т.В. Пуларія; музичний редактор – Діана Козел (П11−3); відеомонтаж, аксесуари – Каріна Московченко (ЕО13-1); комп’ютерний дизайн – Олег Гарбуз (К12-3).
Read 2051 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна