Відбулося відкриття трьох персональних виставок відомих українських художників

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
 • Image Gallery
16 вересня 2015 року в Художній галереї Університету митної справи та фінансів (вул. Рогальова, 8, 6 поверх) відбулося відкриття трьох персональних виставок відомих українських художників, членів Національної спілки художників України ВАЛЕРІЯ САМОХВАЛОВА, ОЛЕКСАНДРА ЧЕГОРКИ, В’ЯЧЕСЛАВА ЮРЧЕНКА у спільному проекті «АРХЕТИПИ». Три знані майстри представили свої роботи (близько 60 картин) у жанрах оригінальної графіки та живопису у різних техніках (олівець, сепія, перо, туш, акварель, гуаш, олія).

Виставку відкрив ректор Університету ВІКТОР АНАТОЛІЙОВИЧ КУЗЕМКО, який у своїй промові підкреслив, що Художня галерея УМСФ нині відзначає своє 15-ліття, як перша серед галерей нехудожніх вишів нашого міста. Художня галерея виконує роль не тільки естетично-виховну, а й навчальну, готуючи майбутніх митників для здійснення фахового контролю за переміщенням культурних цінностей через кордон України. Велика заслуга в цьому засновника і куратора Галереї − завідувача кафедри культурології та митної ідентифікації культурних цінностей, професора, доктора філологічних наук ОЛЬГИ ЛЕОНІДІВНИ КАЛАШНИКОВОЇ.

Зустріч з художниками не залишила байдужими нікого з присутніх. Коротке повідомлення про творчу біографію митців від доцента Т.В. Пуларії продовжили емоційні виступи студентів про сприйняття і розуміння картин. Марія Литвинова (гр. М-14-1), Аліна Белич (гр. К-14-1), Людмила Карпова (гр. ЕМ-14-1), які виказали своє бачення стилістики та символічного змісту творів, вже й самі пробують себе в образотворчому мистецтві, відвідуючи художню студію «Палітра» під керівництвом художника, викладача нашого Університету, І.А. Зайцева.

З музичними та поетичними подарунками виступили члени Арт-клубу «AMSU» Катерина Філь (гр.П-14-4), Роман Грибов (гр. ЕО-14-1), Владислава Кондаурова (гр. ЕМ-13-1), Ангеліна Пугач (гр. М-14-1).

Своє враження від виставки висловили декан юридичного факультету Д.О. Бочаров; доцент кафедри культурології та митної ідентифікації культурних цінностей Г.Б. Панфілова; провідний фахівець кафедри О.С. Сердюк (активний організатор проекту); керівник художньої студії «Палітра» І.А. Зайцев.

Представники адміністрації Університету, викладачі, студенти, інші поціновувачі мистецтва, затамувавши подих, спостерігали, як народжується на папері чарівна лінія Валерія Самохвалова, яка одна спроможна передати найтонші вібрації душі.

Із словами подяки і побажання й надалі приєднуватися до мистецьких подій, що відбуваються у місті, виступили і художники – О.Т. Чегорка, В.М. Юрченко, В.В. Самохвалов.

Художники – небожителі, бо їм більше, ніж будь-кому, відкривається на шляху до пізнання непізнаного. Тож побажаємо, щоб лінія життя Валерія Самохвалова продовжувала свої складні переплетіння на папері і в долі художника, щоб сакральне полум’я на картинах Олександра Чегорки ніколи не згасало, і щоб живописні пазли родової пам’яті з полотен В’ячеслава Юрченка відтворювали раз у раз картини нашої історії і неповторні грані української душі.

Виставка триває. Запрошуємо познайомитися з новим художнім проектом всіх, хто не байдужий до високого мистецтва!
Read 1372 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна