Samsung, LG, Університет, Посольство, корейська мова, Київ, Баку… Чим пов’язані ці поняття?

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
11.09.15Хронологія подій дійсно не відповідає цим ключовим словам, які зазначені в анонсі, але всі ці моменти дуже тісно пов’язані, і це означає єдине – Університет розпочав співпрацю з Посольством Республіки Корея та Дніпропетровською школою корейської мови!

Після тривалих перемовин було підписано договір про співпрацю с Дніпропетровською школою корейської мови та прийнято рішення щодо початку роботи з розбудови на базі Університету Українсько-корейського центру.
Про що йдуть перемовини:
· започаткування курсів корейської мови в Університеті;
· розбудова контактів Університету з корейським бізнесом щодо надання місць практик для кращих студентів Університету, які вивчають корейську мову (компанії Samsung, LG та інші представники корейського бізнесу в Україні);
· залучення студентів і викладачів до участі у грантових програмах Республіки Корея, насамперед, з митних питань;
·участь в освітніх проектах, у тому числі, у разі наявності програм і можливостей, обмін студентами, аспірантами і викладачами;
·проведення спільних освітньо-культурних і просвітницьких заходів та інше.

Хронологія розбудови співпраці:
·05.2014 - Початок перемовин про можливості та перспективи співпраці між Академією  митної служби України та Дніпропетровською школою корейської мови.
·20.05.2015 - Перемовини про перспективи співпраці між Університетом та Дніпропетровською школою корейської мови.
·11.07.2015 - Підписання договору про співпрацю між Університетом митної справи та фінансів і Дніпропетровською школою корейської мови.
·26.08.2015 - Офіційна зустріч представників Університету та Школи корейської мови з Послом Республіки Корея в Україні щодо розбудови Українсько-корейського центру та сприяння в його діяльності.
·28.08.2015 - Дніпропетровська школа корейської мови надала грантову допомогу представникам Університету на участь у 10-ій ювілейній конференції Всесвітньої митної організації «Партнерство в галузі митних досліджень та академічного розвитку» (WCO PICARD 2015), що проходить цього року 08-10.09 2015 р. в Баку, АР.

Анонс наступних подій:
·15.09.2015 - Презентація «Можливості участі українських студентів у грантових програмах та курсах, що надаються Республікою Корея». Зустріч з випускницею цьогорічної грантової програми (організатор: Школа корейської мови та кафедра іноземних мов та професійної мовної підготовки; місце проведення: 1-й корпус Університету; час та аудиторія проведення – слідкуйте за анонсом!).
·22.09.2015 -  Початок курсів корейської мови.
·10.2015 - Офіційний візит Повноважного Посла Республіки Корея до Університету митної справи та фінансів.
·2015 - Надання місць практики в українських представництвах корейських компаній (Samsung, LG, тощо) для найкращих студентів Університету, які вивчають корейську мову.
·09.2016 - Введення корейської мови до навчальної програми Університету.

Read 1585 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна Displaying items by tag: Студентське життя