До уваги студентів фінансового та економічного факультетів

  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email

До уваги студентів фінансового та економічного факультетів, а також Центру заочного навчання Інституту «Фінансова Академія»!

Абітурієнти та вступники для здобуття освітнього ступеню «бакалавр» та «магістр», а також освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» за кошти фізичних та юридичних осіб повинні укладати договори на навчання в приймальній комісії Університету митної справи та фінансів.
Студентам 2,3 та 4 року навчання фінансового та економічного факультеті, а також слухачам Центру заочного навчання Інституту «Фінансова Академія» які навчаються за кошти фізичних та юридичних осіб, у зв’язку з реорганізацією Дніпропетровської державної фінансової академії, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2014 р. № 788 “Деякі питання утворення Університету митної справи та фінансів” та наказу Міністерства освіти і науки України від 22.10.2014 р. № 1196 “Про заходи, пов’язані з утворенням Університету митної справи та фінансів” шляхом реорганізації Академії митної служби України та Дніпропетровської державної фінансової академії, необхідно переукласти договори на навчання з Університетом митної справи та фінансів. Істотні умови договорів на навчання залишаються незмінними.

Для переукладання договорів звертатися у договірний відділ Університету митної справи та фінансів за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Рогальова, 8 кім. 106. т.(056)756-05-75Графік роботи: з 9.00 до 17.00 (понеділок – четвер)

                            з 9.00 до 16.00 п’ятниця

                            вихідні дні: субота та неділя

Реквізити для оплати за навчання в Університеті митної справи та фінансів:

Розрахунковий рахунок 31250206189328 в ГУДКСУ у Дніпропетровській області, МФО 805012; ЄДРПОУ 39568620
Read 2361 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Main