Print this page

До уваги викладачів та студентів!

Глобальний конкурс бізнес-кейсів CIMA Global Business Challenge проводиться серед студентських команд з університетів різних країн світу. У 2015 році в цьому змаганні взяли участь студенти з 26 країн. Конкурс дає шанс майбутнім економістам і бізнес-лідерам отримати практичний досвід вирішення реальних задач в підприємницькому середовищі, покращити свої навички роботи в команді, а також зробити вагомий внесок в свою подальшу кар’єру.

Чотири студентські команди з українських ВНЗ, котрі здобули найвищі оцінки експертів СІМА, матимуть шанс презентувати власні роботи на національному фіналі конкурсу перед суддями – впливовими бізнес-лідерами. А команда-переможець представлятиме свій університет і Україну на глобальному фіналі CIMA GBC 2015 в Польщі.

Подія відкрита для всіх зацікавлених, участь безкоштовна. Незалежно від того, хто Ви – учасник конкурсу, роботодавець, ментор, зацікавлений в конкурсі студент, друг чи член сім’ї, або ж просто бажаєте прийти й підтримати команди-фіналісти, – ми будемо раді бачити Вас на всеукраїнському фіналі конкурсу CIMA GBC 2015. Ви побачите, як команди презентуватимуть власний аналіз бізнес-кейсу перед експертами у галузі, відповідній тематиці кейсу, і відповідатимуть на запитання по роботі. Учасники заходу також дізнаються про можливості працевлаштування, матимуть змогу поспілкуватись з провідними роботодавцями, а також дізнаються більше про СІМА та про глобальний конкурс бізнес кейсів  CIMA GBC.  Мова заходу – англійська.

Національний фінал проходитиме24 червня 2015 рокув Концертному залі КНЕУ ім. В. Гетьмана за адресою: вул. Дегтярівська, 49Г.

Відкриття заходу - о 9:30.

ДетальнішеRead 1682 times