Перші кроки до зміцнення кадрового потенціалу митних органів

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
 • Image Gallery
Однією з актуальних проблем сучасної України є реформування фіскальної системи держави. Перетворення на митниці пов’язані з підготовкою нової генерації фахівців, які гідно та сумлінно зможуть захищати економічні інтереси України.

Символічно, що 27 червня 2015 року в Університеті митної справи та фінансів відбувся урочистий випуск магістрів та спеціалістів, який, як завжди, став яскравою подією наприкінці навчального року.
Університет митної справи та фінансів – єдиний спеціалізований вищий навчальний заклад з підготовки фахівців для сфери зовнішньоекономічної діяльності, насамперед митної справи та фінансів.
Цього року його стіни покинули юристи, економісти, менеджери, фахівці з інформаційних технологій, транспортних систем. Деякі з них вже успішно пройшли конкурсний відбір на митницях, інші зараховані в кадровий резерв.
На святі були присутні почесні гості: Лікарчук Костянтин Ігорович (заступник Голови Державної фіскальної служби України), Деркач Леонід Васильович (український політик, генерал армії України), начальники митниць, представники Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровської міської ради, які від щирого серця привітали випускників та побажали їм успіхів у подальшому життєвому шляху.
Заступник голови Державної фіскальної служби України Лікарчук Костянтин Ігорович акцентував увагу на необхідності поповнення кращих митних традицій, які формуються кадровим потенціалом. Він підкреслив значущість підготовки майбутніх митників за стандартами Всесвітньої Митної Організації на базі Європейського навчального центру Університету митної справи та фінансів.
Традиційним та емоційним акордом свята став ритуал підкидання випускниками монет, що знаменують «золоті зірочки», які в майбутньому з’являться на їх курсантських погонах.
Зі сльозами на очах випускники прощалися з рідною альма-матер випускним вальсом, у якому взяли участь понад 60 магістрів і спеціалістів.
Надалі делегація почесних гостей на чолі із заступником Голови ДФС України Лікарчуком К.І. оглянула навчальну та спортивну бази Університету митної справи та фінансів, а також Музей митної справи. Після ознайомчої екскурсії відбулося урочисте засідання вченої ради, на якому було підведено підсумки навчального року та визначено перспективи розвитку Університету митної справи та фінансів.

Вітаємо випускників Університету митної справи та фінансів 2015 року
та бажаємо їм успіхів у майбутньому професійному житті!

Read 2104 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна Студентський "Кубок гумору"